hallo Sonja, Gefeliciteerd en dat je webwinkel een succes mag ... lees meer >>
Hallo Sonja Gefeliciteerd met je vernieuwde website ,het was even ... lees meer >>
Plaats een bericht >>

Verleden
Al mijn hele leven heb ik, Sonja Kemp (1970) getekend en geschilderd. Door mijn interesse in reclame heb ik na de Mavo de opleiding `reproduktietekenen` aan het Grafisch Lyceum te Amsterdam gevolgd. Naast alle technische aspecten van het werktekenen en DTP, waren het vooral de lessen visualiserend tekenen en het ontwerpen van reclame posters, advertenties en 3D presentaties die mij veel plezier gaven. Toch heb ik na het Grafisch Lyceum eerst zo`n 9 jaar als DTP-er gewerkt voor ik erachter kwam dat mijn grote passie bij het schilderen, illustreren en schrijven lag.
Heden
Nu werk ik als freelance illustratief kunstenares. Ik creëer illustraties voor kinderboeken, wenskaarten en kado artikelen. Ik schrijf verhalen voor kinderen en ben op dit moment bezig met een nieuwe uitdaging, het schrijven van een roman. Daarnaast schilder ik katten en vogeltjes op canvasdoek. Uiteraard maak ik wel eens uitstapjes en dan schilder ik graag magische en spirituele taferelen. Een hele grote hobby van mij is fotograferen. Ik haal veel inspiratie uit de spirituele hoek, de meester Walt Disney en de natuur.
Toekomst
Samen met mijn man en dochter woon ik in het Gelderse dorp Bennekom, waar ik alle rust heb gevonden om te creëren. Samen leven wij een rustig leventje, waarbij de natuur, muziek, kunst en creatie, een grote rol spelen. Ik heb natuurlijk dromen voor de toekomst, zoals zovelen van ons. Naast dat ik graag in het moment leef, leef ik ook graag bij mijn visie: Blijf bij jezelf, haal daar je kracht vandaan in een oase van rust. Zo kijk ik ook naar de toekomst. Stukje bij beetje verwezenlijk ik mijn dromen, op mijn manier, door bij mezelf te blijven.
![]()
Schilderkunst >>
Illustreren >>
